Обласний комунальний заклад
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

 Підсумки оцінювання робіт учасників І відкритого конкурсу-виставки "Слобожанські візерунки". Запрошуємо всіх учасників на відкриття виставки та урочистості з приводу нагородження переможців та учасників! У програмі: відкриття виставки, брейк-кава, майстер-клас з декоративного розпису, знайомство з цікавими людьми та нашим училищем. Початок об 11:00.

Навчальний заклад, в якому навчається конкурсант Номінація Категорія МІСЦЕ
115 Анісімова Анастасія Володимирівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
13 Анісковець Максим Михайлович Дитяча студія Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського витинанка аматори
6 Анохіна Дарина Ігорівна КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва художня кераміка аматори ГРАН-ПРІ
55 Арцибашева Поліна Миколаївна КЗ БРР ПСМНЗ “Білопільська музична школа” декоративний розпис аматори
24 Бабаєвська Аделіна Олександрівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
118 Бабенко Аріна Степанівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
181 Баєва Софія Олександрівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
8 Базіна Дарина Романівна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського образотворче мистецтво майстри 1
20 Базіна Дарина Романівна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського декоративна композиція майстри 2
5 Баштова Кіра Русланівна КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва художня кераміка аматори 1
129 Бережна Марина Олександрівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 витинанка аматори
50 Богданова Валерія Дмитрівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
86 Божко Марія Володимирівна Кегичівська дитяча музична школа декоративний розпис аматори ГРАН-ПРІ
57 Бондаренко Марія Сергіївна КЗ БРР ПСМНЗ “Білопільська музична школа” декоративний розпис аматори
81 Борзьонок Любов Петрівна художній текстиль аматори ГРАН-ПРІ
92 Бородінова Вікторія Дмитрівна Вербуватівський НВК декоративна композиція аматори 3
190 Бражко Вікторія Євгенівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори 3
163 Буданова Вікторія Андріївна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області прикраси і аксесуари аматори 2
193 Бутенко Олександра Юріївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
172 Бутович Крістіна Анатоліївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
1 Васильєва Дар'я Андріївна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) художній текстиль аматори
49 Васильєва Юлія Євгенівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
68 Ващенко Юлія Олексіївна Близнюківська дитяча музична школа декоративна композиція аматори
48 Вівденко Христина Анатоліївна Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» об’ємно-рельєфна композиція аматори
85 Вольська Анна Валеріївна Кегичівська дитяча музична школа витинанка аматори 2
139 Гавриленко Анна Ігорівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 витинанка аматори
80 Гангур Людмила Леонідівна Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості об’ємно-рельєфна композиція майстри ГРАН-ПРІ
58 Герасименко Олександра Володимирівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" писанкарство майстри ГРАН-ПРІ
186 Горгуновська Анжеліка Іванівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
151 Гостєва Тетяна Василівна КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія образотворче мистецтво майстри ГРАН-ПРІ
32 Гречко Крістіна Олегівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
66 Гризова Маргарита Сергіївна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
75 Гудзенко Юлія Олександрівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області художній текстиль аматори 2
132 Гузь Тетяна Євгенівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
175 Гукова Вероніка Михайлівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
105 Гурина Марія Сергіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративна композиція аматори 2
156 Давидкова Єлизавета Олександрівна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області образотворче мистецтво аматори
212 Давидова Арина Євгенівна Південноміська дитяча художня школа декоративна композиція аматори
141 Даценко Роман Олександрович Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 витинанка аматори 3
144 Довбиш Ірина Василівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри ГРАН-ПРІ
168 Долгова Альона Юріївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
235 Дубровська Дарія Андріївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" образотворче мистецтво майстри 2
135 Дударєв Богдан Андрійович Царедарівський НВК Лозівської районної ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
195 Єсауленко Аліна Дмитрівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
167 Желудков Роман Миколайович Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис, писанкарство майстри
42 Жувак Єлизавета Євгенівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області образотворче мистецтво аматори
43 Жувак Єлизавета Євгенівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області декоративний розпис аматори 3
70 Жужома Олександра Сергіївна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області витинанка аматори
78 Жукова Інна Станіславівна Лозівський будинок дитячої та юнацької творчості декоративна композиція майстри 3
199 Забоєва Марина Олегівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
174 Загорулько Анастасія Владиславівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри 3
170 Загуменна Тетяна Владиславівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
130 Заєць Юлія Віталіївна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 декоративна композиція аматори
131 Замураєва Альона Сергіївна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 художній текстиль аматори
96 Заяць Дар’я Сергіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
208 Звонков Денис Лозівська дитяча художня школа декоративний розпис аматори 2
35 Звонков Денис Олексійович Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори 3
216 Звонова Дар'я Костянтинівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
117 Зіброва Софія Петрівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
106 Зобніна Каріна Геннадіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
44 Золотарьова Анастасія Євгеніївна Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» писанкарство аматори ГРАН-ПРІ
45 Золотарьова Єлизаве Євгеніївна Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» писанкарство аматори ГРАН-ПРІ
211 Іванюк Дмитро Андрійович Південноміська дитяча художня школа декоративна композиція аматори
83 Інаджян Єлизавета Олексіївна Кегичівська дитяча музична школа писанкарство аматори 2
110 Іщенко Наталія Романівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративна композиція аматори
30 Каменєва Вікторія Геннадіївна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області образотворче мистецтво аматори
36 Каранда Ганна Вікторівна Центр гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» м. Миргород Донецької області образотворче мистецтво аматори
91 Кащенко Вероніка Андріївна Вербуватівський НВК декоративна композиція аматори
22 Кісільова Анастасія Олександрівна Кегичівська дитяча музична школа художній текстиль аматори
16 Клименко Власдислава Вікторівна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського образотворче мистецтво майстри
165 Клиновська Анастасія Віталіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
2 Книш Анна Олексіївна Лозівський НВК № 10 "ЗНЗ-ДНЗ" прикраси і аксесуари аматори 1
107 Кобка Марія Олександрівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративна композиція аматори
65 Ковалевська Єлизавета Сергіївна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
82 Коваль Анна Михайлівна Кегичівська дитяча музична школа писанкарство аматори 1
140 Ковальова Ілона Анатоліївна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 витинанка аматори
224 Ковтун Вероніка Олександрівна Південноміська дитяча художня школа декоративна композиція аматори 1
145 Козелець Тетяна Ігорівна КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія художня кераміка майстри 1
226 Козир Яна Вячеславівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
147 Колесник Ірина Юріївна КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія художня кераміка майстри 2
222 Колосок Анастасія Сергіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" об’ємно-рельєфна композиція майстри
154 Колумбет Олексій Анатолійович КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія образотворче мистецтво майстри 3
214 Кондрашова Аліна Юріївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
15 Конечна Анастасія Дмитрівна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського витинанка майстри 1
87 Коношко Ганна Георгіївна декоративний розпис майстри 1
88 Коношко Ганна Георгіївна витинанка майстри 2
203 Король Анастасія Юріївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" прикраси і аксесуари майстри 3
213 Коссе Ніколь Юріївна Південноміська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
173 Костенко Тетяна Сергіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
159 Красавін Михайло Станіславович Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області декоративний розпис, образотворче мистецтво аматори
158 Красавіна Софія Станіславівна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області декоративний розпис, образотворче мистецтво аматори
160 Купінська Ольга Олександрівна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
17 Курило Альона Юріївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського образотворче мистецтво майстри
41 Курочкін Іван Валентинович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
74 Кучер Анастасія Вікторівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області художній текстиль аматори
84 Кучугура Марія Володимирівна Кегичівська дитяча музична школа декоративний розпис аматори 1
218 Лапіна Владислава Андріївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
51 Ласло Ярослав Андрійович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області декоративний розпис аматори
7 Латіфов Матвій Тімурович Дитяча студія Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського витинанка аматори
73 Левченко Аліна Анатоліївна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області художній текстиль аматори
1 Линник Катерина Михайлівна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) образотворче мистецтво аматори
184 Лиховоз Анна Миколаївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
230 Логвиненко Вікторія Олексіївна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області декоративний розпис аматори
28 Логвиненко Катерина Максимівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
76 Лопайчук Ангеліна Лопайчук Ельвіра Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області художній текстиль аматори 1
134 Мальченко Катерина Михайлівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
121 Манукян Моніка Георгіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
161 Маренич Катерина Євгеніївна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
69 Медведєва Вікторія Сергіївна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
89 Миронюк Оксана Володимирівна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради прикраси і аксесуари майстри 1
146 Міхєєва Леся Валеріївна витинанка майстри 3
37 Молодша група ізостудії «Чарівні фарби» центру «Бригантина» Центр гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» м. Миргород Донецької області об’ємно-рельєфна композиція аматори
77 Мороз Влас Євгенович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
25 Мохарєва Наталія Віталіївна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області декоративна композиція аматори
191 Мустівка Тетяна Борисівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
239 Муха Ольга Валеріївна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) художня кераміка майстри ГРАН-ПРІ
11 Муха Сніжана Ігорівна Дитяча студія Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського витинанка аматори ГРАН-ПРІ
227 Найпак Данило Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" художній текстиль майстри 3
52 Насєдкін Тихон Дмитрович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області витинанка аматори
53 Науменко Глєб Валерійович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області декоративний розпис аматори
133 Невтриніс Валерія Олександрівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
182 Негер Марія Іванівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
31 Несповита Марія Андріївна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
104 Нетьора Аліса Юріївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори 1
62 Ніколенко Вікторія Геннадіївна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори 2
12 Новікова Мирослава Сергіївна Дитяча студія Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського витинанка аматори 1
14 Новікова Мирослава Сергіївна Дитяча студія Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського декоративна композиція аматори ГРАН-ПРІ
102 Орел Єлизавета Юріївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» витинанка аматори
94 Остап Таміла Романівна Вербуватівський НВК образотворче мистецтво аматори
138 П’ятопал Дар’я Сергіївна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
176 Пажина Віра Вадимівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
229 Пажина Надія Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" художній текстиль майстри
217 Палагута Сніжана Сергіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
23 Парамонова Анна Юріївна Кегичівська дитяча музична школа художній текстиль аматори 3
205 Пахомова Олександра Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" прикраси і аксесуари майстри
192 Пермінова Аліса Олексіївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
29 Петриченко Марія Олегівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області декоративна композиція аматори
56 Пилипенко Тетяна Олегівна КЗ БРР ПСМНЗ “Білопільська музична школа” декоративний розпис аматори
10 Півень Крістіна Віталіївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського декоративний розпис майстри 2
19 Півень Крістіна Віталіївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського декоративна композиція майстри 1
206 Піскова Карина Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" об’ємно-рельєфна композиція майстри 1
169 Полуектова Олександра Олександрівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
209 Посохова Катерина Лозівська дитяча художня школа об’ємно-рельєфна композиція аматори
98 Проценко Аліка Віталіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» витинанка аматори
101 Проценко Єлизавета Максимівна Гурток “Акварелька” ОКЗ “Лозівське училище культури і мистецтв” декоративна композиція аматори 3
200 Риженко Катерина Олександрівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області образотворче мистецтво аматори
113 Романов Ярослав Владиславович МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
225 Романович Уляна Сергіївна Південноміська дитяча художня школа декоративний розпис аматори 3
26 Романська Єлізавета Сергіївна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області писанкарство аматори
1 Ромасько Кароліна Григорівна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) художній текстиль аматори
1 Ромасько Ярослав Григорович Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) декоративна композиція аматори
111 Рябенко Ілля Валерійович МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
236 Савін Сергій Володимирович Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" художній текстиль майстри ГРАН-ПРІ
177 Садовник Вікторія Вікторівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" художній текстиль майстри 2
177 Садовник Вікторія Вікторівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" писанкарство майстри 3
204 Саєнко Кароліна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" прикраси і аксесуари майстри 2
143 Сандакова Анна Сергіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" образотворче мистецтво майстри
100 Санін Тимофій Ігорович МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
3 Сарженко Олена Миколаївна Харківська державна академія дизайну і мистецтв образотворче мистецтво майстри ГРАН-ПРІ
3 Сарженко Олена Миколаївна Харківська державна академія дизайну і мистецтв писанкарство майстри 2
59 Сафонова Валерія Олегівна образотворче мистецтво майстри
60 Сафонова Марія Гордіївна художній текстиль аматори
18 Світенко Ірина Валеріївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського образотворче мистецтво майстри
127 Сидорова Віолетта Олегівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
1 Сизько Ольга Григорівна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) декоративний розпис аматори
40 Симунін Денис Олександрович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори ГРАН-ПРІ
232 Сиротіна Юлія Михайлівна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори 2
71 Ситник Кристина Валеріївна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області декоративна композиція аматори
183 Слаква Уляна Віталіївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
47 Слиш Вероніка Олександрівна Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» образотворче мистецтво аматори
194 Спічак Денис Сергійович Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
97 Станкевіч Марія Дмитрівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративний розпис аматори
95 Стефаненко Альона Сергіївна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради об’ємно-рельєфна композиція майстри
162 Стойнова Євгенія Богданівна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
137 Стульнікова Юлія Олексіївна КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія витинанка майстри ГРАН-ПРІ
63 Сурганова Анастасія Олександрівна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
189 Сухіна Катерина Дмитрівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори ГРАН-ПРІ
148 Сябро Лілія Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) образотворче мистецтво аматори
125 Тарасенко Ірина Юріївна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради декоративний розпис майстри
220 Тарасова Валерія Анатоліївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" писанкарство майстри
120 Женгура Анастасія Михайлівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративний розпис аматори
210 Тернова Анастасія Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
33 Тернова Анастасія Вячеславівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області декоративна композиція аматори
157 Тимчук Анастасія Володимирівна Лозівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» № 4 Лозівської міської ради Харківської області образотворче мистецтво аматори
112 Тихомірова Вероніка Володимирівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративна композиція аматори
4 Тімохіна Марія Сергіївна КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва художня кераміка аматори 2
114 Тітова Мілана Ігорівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
116 Топал Марія Іванівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
39 Трощин Данило Володимирович Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
67 Труфанова Ксенія Миколаївна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
237 Тюніна Яна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" художній текстиль майстри 1
187 Уваренко Валентина Андріївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
108 Ушпік Олеся Олексіївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» декоративний розпис аматори
185 Федорченко Дар'я В’ячеславівна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
238 Фесенко Олена Артурівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
119 Фесенко Олеся Олександрівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
93 Цепіщук Анастасія Олександрівна Вербуватівський НВК образотворче мистецтво майстри
72 Церковна Ольга Анатоліївна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області художній текстиль аматори
231 Цяцька Дар'я, Денисевич Вікторія, Линник Інна Будинок дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області писанкарство аматори 3
64 Черкас Людмила Євгенівна Близнюківська дитяча музична школа образотворче мистецтво аматори
109 Чернова Софія Романівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
188 Шабуня Інна Сергіївна Лозівська дитяча художня школа образотворче мистецтво аматори
179 Шаврін Андрій Юрійович образотворче мистецтво майстри
178 Шавріна Марія Сергіївна КВНЗ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія художній текстиль, образотворче мистецтво майстри
215 Шаламов Володимир Олегович Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
123 Шапко Лариса Іванівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" прикраси і аксесуари аматори 3
150 Шевченко Валерія Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) образотворче мистецтво аматори
180 Шевченко Ірина Володимирівна Краснокутський районний Будинок культури писанкарство майстри 1
180 Шевченко Ірина Володимирівна Краснокутський районний Будинок культури об’ємно-рельєфна композиція майстри 3
166 Шевченко Яна Віталіївна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" декоративний розпис майстри
233 Шевчук Оксана Олександрівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 об’ємно-рельєфна композиція майстри 2
128 Шевчук Таша Євгенівна Лозівська дитяча школа мистецтв № 1 образотворче мистецтво аматори
196 Шелехань Павло Костянтинович Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори
207 Шемберко Ельвіра Лозівська дитяча художня школа об’ємно-рельєфна композиція, писанкарство аматори
54 Шеремет Анна Олегівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція, витинанка аматори
221 Шикітка Вікторія Василівна Обласний комунальний заклад "Лозівське училище культури і мистецтв" об’ємно-рельєфна композиція майстри
103 Шкіль Єлізавета Юріївна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
38 Школьна Ангеліна Євгенівна Центр гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» м. Миргород Донецької області об’ємно-рельєфна композиція аматори
1 Шкуро Дарія Олександрівна Слобожанська дитяча музична школа (Кегичівський район) образотворче мистецтво аматори
46 Штомпель Ксенія Ігорівна Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської міської ради» (гурток «Іграшка») образотворче мистецтво аматори
21 Щедренкова Анастасія Андріївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського декоративна композиція майстри ГРАН-ПРІ
9 Щедреннова Анастасія Андріївна Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського образотворче мистецтво майстри
122 Щербіна Поліна Олександрівна МКЗК «Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара» образотворче мистецтво аматори
223 Юдіна Вероніка Вікторівна Південноміська дитяча художня школа декоративна композиція аматори
34 Юхнова Діана В’ячеславівна Панютинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області об’ємно-рельєфна композиція аматори 1