Обласний комунальний заклад
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

obdar molod ico

1 квітня 2018 року відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь 2018», що проводився за підтримки Управління культури Полтавської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Луганської обласної адміністрації та Національної всеукраїнської музичної спілки. У цьому фестивалі-конкурсі приймали участь студенти ОКЗ "Лозівське училище культури і мистецтв" і здобули чимало перемог у багатьох номінаціях. А саме:

«Баян-акордеон»

Диплом І ступеня – Недвига Віктор (викладач Сахновський М.В.)

«Народні інструменти»

Диплом І ступеня – Нагорний Іван (викладач Шипичук О.В., концертмейстер Загребельна А.П.)

Диплом ІІ ступеня – Помазан Юлія (викладач Сахновська Н.В., концертмейстер Загребельна А.П.

«Інструментальний жанр»

(фортепіано, ансамблі)

Диплом ІІ ступеня – Полещук Валерія та Хомутова Ірина (викладач Свищова І.О.)

(народні інструменти, ансамблі)

Диплом ІІІ ступеня – Відова Дарія та Недвига Віктор (викладач Сахновський М.В.)

«Академічний спів»

Диплом «Дипломанта» – Абрамкін Анар (викладач Найпак Т.О., концертмейстер Снігуренко В.І.)

«Народна хореографія»

Диплом ІІ ступеня – ансамбль «Родослав» (керівники Бобуйок О.С., Вихованець Т.С.)

«Народний вокал»

Диплом «Учасник» –  Купріянова Ангеліна та Хомутова Ірина (викладач Найпак Т.О., концертмейстер Воскобойнікова С.І.)

«Естрадний вокал»

Диплом «Учасник» – Чебаненко Ольга (викладач Найпак Т.О.)

«Декоративно-прикладне мистецтво»

Диплом ІІ ступеня - Колосок Анастасія (керівник Слободяник М.В.)

Диплом ІІ ступеня - Дубровська Дарія (керівник Савін С.В.)

Диплом ІІІ ступеня - Мовчан Олександр (керівник Біла С.Л.)

Диплом ІІІ ступеня - Довбиш Ірина (керівник Біла С.Л.)

Диплом за участь - Король Анастасія (керівник Слободяник М.В., Біла С.Л.)

Диплом за участь - Желудков Роман (керівник Савін С.В., Біла С.Л.)