Обласний комунальний заклад
Талант, натхнення і щоденна праця
"Слов'яночка"
вокально-хоровий ансамбль
"Чорнобривці"
фольклорний ансамбль
Малий склад ансамблю "Родослав"
сцена татарського танцю
Пленерна практика
студенти спеціалізації "Декоративно-прикладне мистецтво"
Народний ансамбль пісні і танцю «Сузір’я»
Вокальний ансамбль «Anima»
Хореографічний ансамбль «Родослав»
Основний склад оркестру народних інструментів
Акомпануюча група народного ансамблю «Сузір’я»
Ансамбль народних інструментів
Ансамбль бандуристів
Джаз-бенд училища
Естрадно-симфонічний оркестр
free accordion menu module

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Розклад групових занять заочного відділення спеціалізації ДПМ (група 111-ДПМ). Літня сесія з 10.05.2018 по 08.06.2018 року.

День тижня Дата Пара Час Назва дисципліни Точка контролю Кількість годин Аудиторія
 Понеділок

14.05.2018

21.05.2018

04.06.2018

 І 8:00-8:45 Батик  іспит 8 403
8:50-9:35
ІІ 9:45-10:30 Історія ОБМ   8 302
10:35-11:20
ІІІ 11:30-12:15        
12:20-13:05
ІV 13:40-14:25 Живопис   8   401
14:30-15:15
V 15:25-16:10        
16:15-17:00        
Вівторок

15.05.2018

22.05.2018

29.05.2018

05.06.2018

 І 8:00-8:45 Безпека життєдіяльності залік 8 БЖД
8:50-9:35
ІІ 9:45-10:30 Ліплення іспит 8 скульптурна майстерня
10:35-11:20
ІІІ 11:30-12:15 Композиція   8 скульптурна майстерня
12:20-13:05
ІV 13:40-14:25        
14:30-15:15        
V 15:25-16:10

 

     
16:15-17:00        
Середа

16.05.2018

23.05.2018

30.05.2018

06.06.2018

І 8:00-8:45 Рисунок   8 402 
8:50-9:35
ІІ 9:45-10:30 Аплікація іспит 8 302
10:35-11:20
ІІІ 11:30-12:15 Шрифти залік 8 302
12:20-13:05
IV 13:40-14:25        
14:30-15:15        
V 15:25-16:10        
16:15-17:00        
Четвер

10.05.2018

17.05.2018

24.05.2018

31.05.2018

07.06.2018

I 8:00-8:45        
8:50-9:35        
II 9:45-10:30 Основи педагогіки і психології   8 208
10:35-11:20
III 11:30-12:15 Декоративний розпис іспит 8 405
12:20-13:05
IV 13:40-14:25        
14:30-15:15        
V 15:25-16:10 Писанкарство   8 302
16:15-17:00
П'ятниця        

11.05.2018

18.05.2018

25.05.2018

01.06.2018

08.06.2018

  I  8:00-8:45 Комп'ютерна графіка   8 224
8:50-9:35
  II  9:45-10:30        
 10:35-11:20        
  III  11:30-12:15 Історія ДПМ   8 302
 12:20-13:05
  IV  13:40-14:25 Вишивка залік 8 403
 14:30-15:15
  V  15:25-16:10        
 16:15-17:00