Обласний комунальний заклад
Талант, натхнення і щоденна праця

Кориснi посилання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія
З 07 січня 2018 року набув чинності новий Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (далі – Закон), який запровадив нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.

Пенсія – щомісячна пенсійна виплата в солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, яку отримує застрахована особа в разі досягнення нею передбаченого Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) пенсійного віку чи визнання її особою з інвалідністю, або отримують члени її сім’ї у випадках, визначених зазначеним Законом.

Які є категорії земель за основним цільовим призначенням?

Відповідно до статті 140 Земельного кодексу України загальними підставами припинення права власності на земельну ділянку є:

Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» у 2018 році фінансова підтримка надається сім’ям, які постійно проживають в Україні та мають середньомісячний сукупний дохід нижче встановленого прожиткового мінімуму.

Окремого законодавчого акта, який би регулював діяльність колекторів в Україні, на сьогоднішній день немає.

Статтею 14 Конституції України встановлено, що земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Коли у людини виникають проблеми із законом, перша її думка: «Як знайти хорошого адвоката?»